Pomóż nam pomagać

Goran prosi o pomoc w leczeniu.

Pamiętacie Gorana?

Jeszcze niedawno prosiliśmy o wsparcie w leczeniu psiaka. Trafił do naszego schroniska w Gdyni po tym, jak został odebrany z łańcucha w wyniku interwencji inspektorów OTOZ Animals w stanie silnego zagłodzenia i zaawansowanej chorobie.

Na szczęście dzięki wdrożonemu leczeniu udało się psiaka postawić na łapy oraz zażegnać pasożyty (psiak zmagał sie z Dirofilariozą), jednak Goran nadal nie jest psem do końca zdrowym. Nadal potrzebuje leczenia, które jest bardzo żmudne i długotrwałe. Serce Gorana jest osłabione wielokrotnym odrobaczaniem. Wątroba również daje się we znaki. I choć psiak czuje się i wygląda dużo lepiej – nadal walczymy o jego zdrowie.

Prosimy Was o pomoc, być może macie w domu któryś z wymienionych rzeczy i bylibyście w stanie wspomóc naszego biednego seniorka. Wspólnie zawalczmy o lepsze jutro dla psiaka.
Na chwilę obecną Goran bardzo potrzebuje:

Suchej karmy typu hepatic, mokrej karmy typu hepatic, preparat na skórę i sierść np.Vetoskin, Bioprotect – preparat wspomagający mikroflorę przewodu pokarmowego.

Psiaka można również wesprzeć przesyłając datek na nasz rachunek:
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Pay Pal dostępny na naszej stronie www.ciapkowo.pl
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Goran”

Więcej informacji na temat Gorana udzielą Państwu pracownicy schroniska. Kontakt 58 622 25 52 , schronisko@ciapkowo.pl

Historię Gorana możecie przeczytać tutaj: https://www.ciapkowo.pl/39987 oraz na wydarzeniu seniora Goran – Pies o wielkim ,lecz chorym sercu potrzebuje wsparcia

A teraz sami zobaczcie jak bardzo zmienił się Goranek. Zdjęcia przedstawiają porównanie wyglądu Gorana kiedy do nas trafił i dziś. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc!

#pomóżnampomagać #ciapkowo


Skip to content