Pomóż nam pomagać

Na życie bez bólu dla Holly z Radys!

Holly to sunia, która została uratowana ze schroniska w Radysach (tutaj filmik z interwencji w Radysach https://www.facebook.com/ciapkowo/videos/283606939549492). Nie wiemy co przeszła w swoim życiu, ani ile czasu spędziła w Radysach. Czy kiedykolwiek miała dom? Wyciągnęliśmy ją z piekła w lipcu 2020 roku i tylko ona wie czego była świadkiem.

Do naszego schroniska trafiła silnie wystraszona, miała na sobie mnóstwo pcheł, blizny na pyszczku i nosie, matową sierść, a do tego siekacze starte niemal do dziąseł. Od samego początku dała nam się poznać jako wyjątkowo wrażliwa i delikatna sunia. Holly nie ufa każdemu.  Osoby, których nie zna obszczekuje próbując się w taki sposób zabezpieczyć. A my wiemy, że drzemie w niej kochana psinka, która potrzebuje opieki, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Niestety, niewiadomy czas spędzony w Radysach odbił się na zdrowiu Holly. Widać było, że coś jej dolega, często kulała. Okazało się, że Holly cierpi na chorobę zwyrodnieniową stawów. Niestety leki przeciwbólowe, suplementy, witaminy, odpowiednio dobrana dieta już nie pomagają. Po konsultacji z lekarzem weterynarii otrzymaliśmy zalecenie włączenia preparatu Librela Zoetis czyli terapeutyczne przeciwciała monoklonalne. Z doświadczenia wiemy, że lek jest bardzo skuteczny.

Lek, który blokując mediatory NGF do komórek nerwowych zapewnia ulgę w bólu związanym właśnie z osteoarthritis! Niestety jak to w życiu bywa, gdy coś jest skuteczne, często jest bardzo drogie. Kuracja na miesiąc to koszt około 300 złotych! Chcielibyśmy na początek zapewnić Holince kurację na pół roku. Koszt półrocznej kuracji to około 1800 złotych. I tu ogromna prośba do Was, Zwierzolubów . Jest to dla nas ogromna kwota, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc! Holly jest jedna, a psiaków w schronisku mamy pod opieką 150, one także często wymagają długotrwałego leczenia, leków, specjalistycznej karmy. Bardzo zależy nam, aby sunia miała szansę na życie bez bólu. Pomożecie?

Za każda, choćby najmniejszą wpłatę z całego serca dziękujemy w imieniu naszej kochanej Holly!

Link do zbiórki:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nazyciebezbolu

Bardzo prosimy o udostępnienia!


Skip to content