Adopcja tymczasowa

Jeśli chcieli by Państwo wesprzeć schronisko jako dom tymczasowy prosimy o kontakt telefoniczny : 58 622 25 52 lub mailem: schronisko@ciapkowo.pl. Poszukujemy domów tymczasowych szczególnie dla małych szczeniaków i kociaków, często dokarmianych jeszcze butelką i starszych schorowanych psów i kotów, które nie radzą sobie w warunkach schroniskowych.

Od domu tymczasowego, wymagamy przede wszystkim dyspozycyjności, aby mieć możliwość w każdej chwili podjechać do weterynarza w razie potrzeby oraz doświadczenia w opiece nad takimi zwierzakami.

Proces poszukiwania domu stałego dla odchowywanych maluchów leży również w kwestii domu tymczasowego. My pomagamy w poszukiwaniu domu, umieszczając ogłoszenie przygotowane przez Państwa.

Jeśli chcą Państwo zostać domem tymczasowym prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub mailem zawierające kontakt telefoniczny, informację dla jakich zwierzaków chcą Państwo zostać opiekunem tymczasowym oraz termin w jakim jest to możliwe.

Na bieżąco mogą też Państwo obserwować nasz profil Facebook’a gdyż tam pojawiają się ogłoszenia o poszukiwaniu domów tymczasowych w pilnych przypadkach.

Skip to content