Pomóż nam pomagać

Pomóżcie zakończyć nam cierpienie Słodziaka!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/operacja-slodziaka

Kochani, w marcu dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zebrać kwotę potrzebną na rezonans magnetyczny dla Słodziaka. Wynik rezonansu był niestety zaskakująco zły. Okazało się, że polip w prawym uchu jest bardzo rozległy, rozrasta się aż do gardła Słodziaka. Co nas również zasmuciło to fakt, że w lewym uchu także wykryto polipa. 

Kocurek jest już po operacji, aktualnie przebywa w domu tymczasowym i czuje się z każdym dniem coraz lepiej. Został mu usunięty polip z prawego ucha. Czuje się dobrze, lecz rokowania są ostrożne. Niezmiernie nas to cieszy. Za kilka dni czeka go zdjęcie szwów z podniebienia. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i za jakiś czas Słodziak będzie mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Prosimy o pomoc w opłaceniu operacji oraz leczenia. Skomplikowana operacja usunięcia polipa to koszt około 1700 zł. Dodatkowo dochodzą koszty wizyt kontrolnych, opieki pooperacyjnej, karmy specjalistycznej w formie pasztetu oraz płynu Recovery.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą pomoc! Z całego serca dziękujemy Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego oraz domowi tymczasowemu w którym Słodziak nabiera sił po operacji. ❤ Kocurek w końcu ma szansę na szczęśliwe życie bez bólu.

Za każdą, choćby najmniejszą pomoc dziękujemy.


Skip to content