Pomóż nam pomagać

PRZYTUL DO SERCA KOTA! ZAKOCHANI W KOTACH 2024!

OTOZ Animals Schronisko dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo, Kocia Kawiarnia “Biały Kot” w Gdyni, darczyńcy, przyjaciele oraz nasi koci podopieczni, mają zaszczyt zaprosić WSZYSTKICH miłośników mruczków na Dzień Otwarty z okazji Międzynarodowego Dnia Kota!

Jesteśmy po uszy ZAKOCHANI W KOTACH…i chcemy zarażać tą miłością wszystkich! Miłością do kotek, kotków, kocurów, tych małych i dużych, bez wyjątku. Pomóżcie wyprawić naszym podopiecznym najwspanialszy dzień! Niech mruczą z zachwytu od dobrobytu. Przytulcie ich do serca!

Kiedy? 17.02.2024r. świętujemy w OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo w godzinach 12:00-15:00! Będzie z nami także wspaniała ekipa z Kawiarni „Biały Kot” w Gdyni, która jest także domem tymczasowym dla naszych podopiecznych.

Czeka na Was wiele atrakcji:

-przede wszystkim nasi podopieczni do adopcji i głaskania, to chyba jest wystarczający argument, aby być tego dnia z nami! –

słodki poczęstunek w schroniskowej kawiarni “Pod Kocią Wolierą”, gorąca kawa, herbata

-porady kociego behawiorysty- Kociego Szamana oraz opiekunów kotów.

Będziecie mieli okazję przyjrzeć się bliżej niezwykłej kociej naturze, wymienić się poradami, doświadczeniami oraz WIELKA LOTERIA FANTOWA, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie naszych podopiecznych. KAŻDY LOS WYGRYWA! DO WYGRANIA WIELE ATRAKCJI, ZAPROSZEŃ, WEJŚCIÓWEK ORAZ NAPRAWDĘ FAJNYCH GADŻETÓW.

A to wszystko dzięki naszym darczyńcom, partnerom oraz współorganizatorom. Niebawem przekonacie się, ile firm przyłączyło się do naszego walentynkowego Dnia Kota, bo cel jest szczytny.

A to co nas łączy to to, że WSZYSCY jesteśmy po uszy ZAKOCHANI W KOTACH! Nasi podopieczni już przebierają łapkami, aby powitać Was w naszych skromnych progach. Każdy z nich chciałby opowiedzieć swoją historię, a przede wszystkim dostać szansę na stworzenie nowej opowieści – tym razem w nowym domu wśród kochających opiekunów!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami dla mruczków z OTOZ Animals Schroniska Ciapkowo!


Skip to content