Pomóż nam pomagać

Zakochani w kotach

Jesteśmy
♥ ZAKOCHANI W KOTACH ♥

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, znajdźmy chwilę dla kota.
Międzynarodowy Dzień Kota w niedzielę 14 lutego z naszego schroniska ONLINE!

Przez cały czas trwania wydarzenia „Zakochani w kotach” będziecie mieli szanse poznać kociaki które najbardziej potrzebują MIŁOŚCI. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, ale też każdy z nich pragnie oddać Wam swoje SERDUSZKO na łapce.
Poprzez filmiki i transmisje na żywo z kociarni, będziemy opowiadać Wam o naszych podopiecznych. Jak to się stało, że trafili do nas? Dlaczego nadal szukają domu? Jakie są ich najważniejsze potrzeby? Jak zaadoptować kota? Tego i wiele więcej dowiecie się będąc z nami na wirtualnym wydarzeniu.

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/222564926190235

Każdy kociak będzie również niezmiernie wdzięczny za wszelkie dary, które szczególnie zimą ogrzeją ich serduszka. Kocyki, dobrej jakości karma, zabawka czy suplement wspierający chory organizm będą przyjęte z szeroko otwartymi łapkami.

Zapiszcie datę w kalendarzu!
14 LUTY godz. 11:00 – 15:00 – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOTA na funpageu kotów ze Schroniska OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni – „CiapKOTY Szukają Domu”

Jak wspomóc nasze kociaki?

1. Można wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać nasz adres już podczas zakupów w internetowym sklepie zoologicznym): OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” 81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A.
2. Przywieźć prezenty do schroniska w godzinach pracy biura: od poniedziałku do piątku 11:00-17:00, sobota 11:00-16:00, niedziela 11:00-15:00


Skip to content