Pomóż nam pomagać

Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2020

Święta to czas, kiedy obsypujemy prezentami wszystkich naszych bliskich. W tym trudnym dla wszystkich okresie nie możemy zapomnieć o tych, którzy nie ze swojej winy siedzą za kratami-czyli o bezdomnych zwierzakach w OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni. To już szósty rok z rzędu mamy zaszczyt zaprosić Was do poznania i wsparcia najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego schroniska, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. Akcja zapoczątkowana przez naszych przyjaciół PrzystanekAlaska.pl, VRONA studio oraz Pomorski Dogtrekking NaviDog.pl stała się swojego rodzaju coroczną tradycją, którą z ogromną przyjemnością celebrujemy po raz kolejny.

W tym szczególnym przedświątecznym czasie zachęcamy Was do zakupu małego prezentu dla zwierzaka, który sam nie umie o niego poprosić! Poniżej przedstawimy Wam niektóre potrzebujące zwierzaki i prezenty, o które proszą Mikołaja. Mamy nadzieję, że wspólnie spełnimy ich marzenia! Pamiętajcie, że im więcej prezentów dostaną od Was mieszkańcy naszego schroniska, na tym dłużej im wystarczy potrzebnych preparatów. Mamy nadzieję, że jak co roku zalejecie schronisko tymi prezentami na wagę złota i wspólnymi siłami zapewnimy psom i kotom solidny zapas. Zatem prosimy w ich imieniu! Bądźcie czujni, będziemy regularnie przedstawiać Wam bohaterów i ich zwykłe-niezwykłe potrzeby! Zapraszamy na wydarzenie! Zaproście swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę i wspólnie poznajcie małą część naszych psich i kocich podopiecznych. Od sześciu lat zaskakujecie nas chęcią pomocy podczas wydarzenia, a także ilością przekazanych prezentów.

Poniżej znajdziecie kilka podstawowych informacji. Niestety z powodu trwającej pandemii i ograniczeń za tym idących, nie możemy w tym roku celebrować z Wami inauguracji wydarzenia na terenie naszego schroniska. Jednak symboliczna inauguracja odbędzie się 13 grudnia w godzinach 12:00-15:00 w lasku obok naszego schroniska (od strony Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego Stryjska 25, Stadionu Miejskiego Olimpijska 5). To właśnie tam będzie można dostarczać prezenty dla naszych czworonożnych przyjaciół. Gwarantujemy, że na moment ten jesienny kawałek lasku, w którym na co dzień nasi wolontariusze przechadzają się z psiakami zamieni się w miejsce, w którym baśniowy świat zmiesza się z tym rzeczywistym. Ma to na celu, choć na moment przenieść Was do ciepłej atmosfery nadchodzących Świąt. Niech pomimo smutnego czasu będą szczęśliwe dla każdego.

Jeżeli jednak nie możecie przyjechać w tym dniu do naszego „Ciapkowego Lasku” obok schroniska, proponujemy inne opcje, by spełnić ciche prośby do Mikołaja:1. Można wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać nasz adres już podczas zakupów w internetowym sklepie zoologicznym). OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” 81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A.2. Przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura: od poniedziałku do piątku 11:00-17:00, sobota 11:00-16:00, niedziela 11:00-15:00

Obserwujcie wydarzenie podczas którego pojawi się zabawa polegająca na odnalezieniu ukrytych literek tworzących dwa hasła. Literki zostały ukryte na zdjęciach udostępnianych w trakcie trwania wydarzenia. Uwaga! Odgadnięte hasło można będzie podać w dzień inauguracji (hasła podane wcześniej nie będą brane po uwagę) wydarzenia czyli 13 grudnia 2020r. Dla zwycięzców miłe upominki, które będzie można odebrać w naszym schronisku od 13 grudnia godz. 12:00 bądź w każdy inny dzień. istnieje możliwość przesłania pocztą pod wskazany adres.

Zapraszamy na VI edycję wydarzenia „Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2020!”https://www.facebook.com/events/372699927173452/


Skip to content