Aktualności

Pieskie Granie już 30.12 w Halo Kultura! Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na Pieskie Granie !

koncerty: ????, ????? ??????? + spotkanie z ???? ?? ?????? i zbiórka dla Ciapkowa

kiedy? 30.12.2022

miejsce: halo hultura

start 18:30 koniec 22:30 wstęp bezpłatny – w trakcie wydarzenia zachęcamy do szczodrego wspierania Ciapkowa – Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gdyni.

?????: ?????????? ?????? ???̨ ? ??????????? ???? ???????, ? ??????????? ???? ???????? – ????́??? ?? ? ????, ???? ?????? ?????????? “?????”

ℹ️ Program wydarzenia:

▶️ koncert ????? ????????? z zespołem

▶️ spotkanie z ???? ?? ??????

▶️ koncert zespołu ????

ℹ️ Przez cały event będzie trwała zbiórka dla naszych kochanych czworonogów z Ciapkowa, by mogły w cieple i zdrowiu rozpocząć Nowy Rok. Będą też do nabycia gadżety-cegiełki z portretami jego mieszkańców.

ℹ️ Bar dla naszych gości (również w trakcie całego wydarzenia) dostępny w klubie bilardowym „8bila”

▶️ ??:?? ???????: ????? ??????? Najnowszy projekt muzyczny Agaty z Life on Wheelz to erupcja rockowej energii inspirowanej gitarowym brzmieniem lat 90. Będzie to pierwszy koncert, na którym wokalistka i songwriterka zaprezentuje materiał z nadchodzącego albumu. skład: Agata Sawicka – wokal, gitara Michał Miegoń – bas, klawisze Michał Gos – perkusja

▶️ ??:?? ?????????: ???? ?? ?????? Wojtek i Agata Sawiccy to gdyńscy influencerzy, którzy inspirują, śmieszą i wzruszają, ale przede wszystkim łamią stereotypy dotyczące osób z niepełnosprawnościami. Na evencie macie wyjątkową okazję spotkać się z nimi osobiście, porozmawiać i strzelić niezapomnianą fotkę z popularną parą.

▶️ ??:?? ???????: ???? Trójmiejski duet Stendka i Jacka Prościńskiego. Pierwszy to ceniony producent i laureat Fryderyka (za produkcję albumu Reni Jusis), drugi zaś jest perkusistą (współpracuje z Marią Peszek oraz współtworzy m.in. Llovage z Olem Walickim czy Hinode Tapes) oraz twórcą muzyki elektronicznej znanym przede wszystkim ze swojego projektu wh0wh0, w którym rozwija indywidualny styl gry na perkusji. Razem zostali nominowani do Fryderyka (w kategorii Album Roku – Elektronika) za wydany w 2020 roku album „Shroom”. Ich nowy materiał ukaże się w pierwszej połowie 2023 roku. skład: Maciek Wojcieszkiewicz – instrumenty elektroniczne Jacek Prościński – perkusja, sampler

Jeśli nie możecie przyjść, ale chcecie się przyłączyć, to wpłacajcie z dopiskiem „Pieskie Granie” na konto: 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344 Partnerem wydarzenia jest Miasto Gdynia!


Skip to content