Aktualności

PRZYTUL DO SERCA KOTA! ZAKOCHANI W KOTACH 2023!

OTOZ Animals Schronisko dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo, Kocia Kawiarnia “Biały Kot” w Gdyni, darczyńcy, przyjaciele oraz nasi koci podopieczni, mają zaszczyt zaprosić WSZYSTKICH miłośników mruczków na Dzień Otwarty z okazji Międzynarodowego Dnia Kota! ❤

Jesteśmy po uszy ZAKOCHANI W KOTACH…i chcemy zarażać tą miłością wszystkich! Miłością do kotek, kotków, kocurów, tych małych i dużych, bez wyjątku. Pomóżcie wyprawić naszym podopiecznym najwspanialszy dzień! Niech mruczą z zachwytu od dobrobytu. Przytulcie ich do serca!

Kiedy? 18.02.2023 świętujemy w OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo w godzinach 11:00-15:00, a 19.02.2023 w godzinach 12:00-15:00 w Kawiarni „Biały Kot” w Gdyni, która jest także domem tymczasowym dla naszych podopiecznych.

Czeka na Was wiele atrakcji: -przede wszystkim nasi podopieczni do adopcji i głaskania, to chyba jest wystarczający argument, aby być tego dnia z nami! -słodki poczęstunek w schroniskowej kawiarni “Pod Kocią Wolierą”, gorąca kawa, herbata -porady kociego behawiorysty- Kociego Szamana oraz opiekunów kotów. Będziecie mieli okazję przyjrzeć się bliżej niezwykłej kociej naturze, wymienić się poradami, doświadczeniami, -kocia ścianka do zdjęć oraz WIELKA LOTERIA FANTOWA, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie naszych podopiecznych. KAŻDY LOS WYGRYWA! DO WYGRANIA WIELE ATRAKCJI, ZAPROSZEŃ, WEJŚCIÓWEK ORAZ NAPRAWDĘ FAJNYCH GADŻETÓW. A to wszystko dzięki naszym darczyńcom, partnerom oraz współorganizatorom. Niebawem przekonacie się, ile firm przyłączyło się do naszego Walentynkowego Dnia Kota, bo cel jest szczytny.

A to co nas łączy to to, że WSZYSCY jesteśmy po uszy ZAKOCHANI W KOTACH! Nasi podopieczni już przebierają łapkami, aby powitać Was w naszych skromnych progach. Każdy z nich chciałby opowiedzieć swoją historię, a przede wszystkim dostać szansę na stworzenie nowej opowieści – tym razem w nowym domu wśród kochających opiekunów!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami dla mruczków z OTOZ Animals Schroniska Ciapkowo!

https://www.facebook.com/events/683211360254887/?active_tab=discussion


Skip to content