Pomóż nam pomagać

Szukamy domów tymczasowych dla kociaków.

Szukamy domów tymczasowych dla kociaków, które do nas trafiają.

W większości przypadków powinny być jeszcze karmione przez matkę, jednak z jakichś powodów zostały same. Dla takich malców poszukujemy domów tymczasowych, ponieważ ich maleńkie bezbronne ciałka nie są w stanie walczyć z wirusami i bakteriami, które napotkają w schronisku.

Kocięta mleczne wymagają kamienia co około 2 godziny, masowania brzuszków i dużo ciepła, które może dać im termoforek. Troszkę starsze, które już same jedzą często trafiają chore, tak więc przyjęcie ich do domu tymczasowego wiąże się ze zobowiązaniem do wizyt u lekarza weterynarii (czasem nawet codziennie lub co 2-gi dzień). Choroba tych kruszynek może oznaczać dla nich nawet śmierć. Jeżeli możesz podarować dom tymczasowy i zaopiekować się kocim oseskiem bądź troszkę większym kociakiem, który wymaga leczenia napisz do nas maila na adres: schronisko@ciapkowo.pl bądź zadzwoń 58 622 25 52.

Jeżeli nie możesz dać domu kociakowi, a chciałbyś pomóc to bardzo prosimy o wsparcie w postaci buteleczek ze smoczkiem, mleka dla kociąt, karmy w postaci pasztetu/musu dla kociąt, pasty Calopet, termoforków. Wszelkiego rodzaju kocyki i posłania również bardzo przydadzą się maluchom. ❤Na zdjęciu kociaki które wymagają leczenia, poszukujące domu tymczasowego.


Skip to content