Pomóż nam pomagać

UWAGA DRASTYCZNE!Prosimy o pomoc w walce o zdrowie Magnolii!

Magnolia trafiła do naszego schroniska 22 lipca. Przybłąkała się na prywatną posesję na jednej z gdyńskich dzielnic. Resztkami sił szukała pomocy, wiedziała co robi, gdyż stoczyła prawdziwy wyścig z czasem.Gdy ujrzeliśmy ją po raz pierwszy, łzy napłynęły nam do oczu, dawno nie widzieliśmy tak cierpiącego, skrzywdzonego i błagającego o pomoc psa. Nie mogła pozostać bezimienna, nazwaliśmy ją Magnolia. Magnolia została niezwłocznie przewieziona do kliniki weterynaryjnej, gdzie otrzymała pomoc. Nie wiemy co ją spotkało. Czy zaznała tak wielkiej krzywdy z ręki człowieka?

Po oględzinach okazało się, że Magnolia ma złamaną żuchwę. Natychmiast przeprowadzono zabieg osteosyntezy żuchwy z użyciem śruby ciągnącej. Pod prawą pachą oraz na mostku miała świeże rany kłute, zostały założone szwy. Na domiar złego okazało się, że sunia ma ropomacicze, wykonano zabieg usunięcia zmienionej macicy wraz z jajnikami oraz jajowodami. Ponadto Magnolia miała na sobie ponad trzydzieści kleszczy i nadal znajdujemy nowe.Jakie miała życie? Co ją spotkało, wie tylko ona. Teraz musi być już tylko lepiej.

Magnolia jest już bezpieczna, zamieszkała w biurze adopcyjnym naszego schroniska i jest pod stałą obserwacją pracowników oraz weterynarzy. Póki co ma słaby apetyt, mamy ogromną nadzieję, że to się niebawem zmieni i zacznie przyjmować pokarm. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby z czasem zażegnać cierpienie i niewyobrażalny smutek w oczach. Serce nam pęka na sam widok biednej Magnolki.

Bardzo prosimy o wsparcie. Przed Magnolią już ostatnia prosta, rekonwalescencja i nowy, kochający dom. Przed nami rachunki do zapłacenia. Prosimy o choćby najmniejszą pomoc, każda jest teraz na wagę złota. Pomóż nam pomagać. Wesprzyj nasze działania choćby najdrobniejszą cegiełką.

Numer naszego rachunku bankowego:50 1440 1026 0000 0000 0452 8344Przelewy z zagranicy: PL50 1440 1026 0000 0000 0452 8344Kod BIC (Swift): BPKOPLPWPayPal https://www.paypal.com/donate/…

Tytuł przelewu „Magnolia” Jeżeli nie możesz nas wspomóc datkiem, prosimy, wesprzyj udostępnieniem, puszką karmy (np.Oasy https://pupilexpert.pl/oasy-pies-one-protein-adult…, Dolina Noteci https://zooart.com.pl/product-pol-9193-Dolina-Noteci-PREMIUM-bogata-w-jagniecine-800g.html?wiejska_zagroda=&utm_source=ceneo&utm_medium=referral, Animonda https://www.naszezoo.pl/…/Animonda-Grancarno…/6827…, Rocco https://www.zooplus.pl/…/karma_dla…/rocco/classic/687299

Dziękujemy!

#pomóżnampomagać#ciapkowo#gdynia#trójmiasto#pies


Skip to content