Pomóż nam pomagać

PILNE! Prosimy o pomoc w opłaceniu rezonansu magnetycznego dla Tofika!

Drodzy miłośnicy zwierząt. Nasz podopieczny Tofik czeka na dom od 2019 roku. Został znaleziony wraz ze swoim rodzeństwem w lisiej norze. Wiele czasu upłynęło, zanim Tofik zrozumiał, że nic mu nie grozi. Na szczęście cierpliwość wolontariuszy okazała się zbawienna dla Toficzka. Na ten moment bez problemu chodzi na spacery, lubi głaskanie, lubi kontakt z innymi psiakami.

Tofik niestety choruje na niedoczynność tarczycy, każdego dnia przyjmuje leki. Na domiar złego Tofik choruje na padaczkę. Ostatnimi czasy psiak ma częste i bardzo silne ataki. Według zaleceń lekarza weterynarii został wprowadzony jeszcze jeden lek, po którym mieliśmy nadzieję na zmniejszenie częstotliwości oraz siły ataków. Niestety i to nie pomogło. Tofik dostał zalecenie wykonania rezonansu magnetycznego w celu wykluczenia dodatkowych chorób oraz ustalenia, dlaczego ataki padaczki są tak częste, silne i lekooporne.

Udało nam się ustalić termin badania, które odbędzie się już jutro tj. 06.07.2021 r. w Szpitalu Weterynaryjnym Krzemińskiego. Koszt wizyty neurologicznej to około 150 złotych, badanie rezonansem magnetycznym to około 1200 złotych oraz około 200 złotych koszt kontrastu (w razie potrzeby). Całość wyniesie około 1550 złotych. Niestety jest to koszt bardzo obciążający budżet schroniska, dlatego po raz kolejny prosimy Was o pomoc w opłaceniu faktury za badania Tofika. Bardzo chcielibyśmy mu pomóc, a niestety bez wykonanego rezonansu lekarz nie jest w stanie prawidłowo go zdiagnozować.

W imieniu Tofika bardzo prosimy o pomoc.
Każdy, choćby najmniejszy datek jest na wagę złota.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie.
Prosimy o udostępnienia! Wspólnie pomóżmy Toficzkowi.

Zbiórka na rezonans magnetyczny dla Tofika https://www.ratujemyzwierzaki.pl/tofikrezonans


Skip to content